Bådformænd

 

 

Bådformænd

 

Optimist-jollerne

Bart De Vries

badev1@uvm.dk

22 57 65 95

Zoom 8-jollerne

Henrik Hamann

henrik@birkerodsejlklub.dk

50 70 11 69

Laser-jollerne

Erik Persson

erikpersson@live.dk

20 89 57 15

Europa-jollerne

Lars Lyngeled

lyngeled@gmail.com

60 88 90 12

OK-jolle

Henrik Hamann

henrik@birkerodsejlklub.dk

50 70 11 69

405-jollerne

Jesper Randløv

jesperd2@gmail.com

25 65 60 22

420-jollerne

Lars Lyngeled

lyngeled@gmail.com

60 88 90 12

Wayfarer, Saga, Freja, Fulla, Bjarke

 

Ken Mayer (kontaktperson)

Jørgen Munch-Andersen

ken@birkerodsejlklub.dk

jmabl@gmail.com

40 88 64 83

45 81 27 21

Stortriss, Frigg

Ulrik Støckel

ustockel@yahoo.dk

22 90 20 02

Stortriss, Idun

Peter

peter@birkerodsejlklub.dk

45 81 61 48

Yngling, Sigyn

Yngling, Trud

Lars Rahbek

lars.rahbek@hotmail.dk

25 40 30 30

Zodiac, Rubberduck

Zodiac, Ælling

Michael Corfitsen

mcorfitsen@yahoo.dk

42 40 77 01

Motorbåd, Sleipner

Torben Lapp

Peter Suhr

torben@birkerodsejlklub.dk

suhr@suhr.dk

45 81 79 42

45 82 49 35

(@ er erstattet med ¤ for at undgå spammailrobotter)

 

Udlånscheckliste - kun til brug af bestyrelsesmedlemmerne.

Henrik Hamann

henrik¤bisk.com

45 82 84 89